O nás

Vítame vás v našom útulnom ubytovacom zariadení v malebnom prostredí obce Bošany, ideálne umiestnenej medzi okresnými mestami Topoľčany a Partizánske. Naša ponuka zahŕňa štýlovo zrekonštruované izby s moderným vybavením a klimatizáciou, zabezpečujúce pohodlný pobyt pre našich hostí. Každá izba je vybavená novým sociálnym zariadením, televíziou a dostupným bezdrôtovým pripojením na internet.

Pre vaše pohodlie sme pripravili dve plne vybavené kuchynky, kde si môžete pripraviť obľúbené jedlá, a navyše máme k dispozícii aj práčku, čím vám uľahčíme dlhodobší pobyt. Okrem toho náš objekt susedí s reštauráciou, pizzeriou a obchodom s potravinami, čo vám umožní vychutnať si kulinárske špeciality a nakúpiť potrebné veci bez toho, aby ste sa museli ďaleko presúvať.

Pre tých, ktorí si radi udržiavajú zdravý životný štýl, sme situovaní blízko k športovému areálu s tenisovými kurtami, kde môžete prejaviť svoju športovú vášeň a užiť si aktívny oddych. Naši hostia majú tiež výhodu, že náš objekt susedí so zdravotným strediskom, ktoré vám poskytne potrebnú starostlivosť v prípade potreby.

Ponúkame vám nezabudnuteľný pobyt v príjemnom prostredí s výborným prístupom k rôznorodým aktivitám a zážitkom. Vaše pohodlie a spokojnosť sú pre nás prioritou, a preto sme pre vás pripravili komfortné ubytovanie so všetkým, čo potrebujete pre športový, prípadne služobný pobyt. Tešíme sa na vás v našom ubytovacom zariadení v Bošanoch!

 

 

 

Taktiež v Bošanoch máme k dispozícii prenájom výrobných a skladových priestorov s veľkosťou až 500 m2. Tieto moderné priestory sú situované v areáli nazvanom "Vlastné energie", čo symbolizuje ich flexibilitu a potenciál pre rozmanité podnikateľské aktivity.

Tieto priestory sú ideálne pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú dostatočne veľké a dobre vybavené miesto na výrobu, skladovanie či distribúciu svojich výrobkov. Vďaka svojej rozlohe a variabilite ponúkajú dostatok priestoru pre prispôsobenie sa individuálnym potrebám a rozvoju podnikania.

V areáli "Vlastné energie" sa nachádzajú aj moderné zariadenia a technológie, ktoré umožňujú efektívne využívanie energií a optimalizáciu výrobných procesov. Okrem toho je lokalita dobre dostupná z hlavných dopravných trás, čo uľahčuje logistiku a distribúciu tovaru.

Prenájom týchto priestorov v Bošanoch je nielen praktickým riešením pre podnikateľov, ale aj príležitosťou využiť výhody atraktívnej lokality so širokým spektrom občianskej vybavenosti a možností pre rozvoj podnikateľských aktivít.

hala-2
hala-3
hala-4
hala-1